fbpx

BIREX. Gyvenimas apima daugybę kasdienių veiksmų: valymas, plovimas, lyginimas, tvarkymas ir pan., todėl ši kompanija atliko daug unikalių sprendimų, kurie padėtų žmonėms kasdienius rutininius darbus atlikti maloniau bei stilingiau. K „Birex“ kasdienybę paverčia paprastesne ir gražesne pasitelkdama dizainą, kuris niekada neišeina iš mados, ir ilgalaikę kokybę.

Prabangūs itališki baldai perteikiantys šiuolaikines tendencijas, kad apibrėžtų naują dizaino koncepciją. Rafinuotas stilius, pagamintas nuostabių formų, iš aukščiausios kokybės medžiagų ir unikalių detalių, kad būtų pasiektas tobulumas kiekviename interjero projekte. Klasikinė siela, šiuolaikiška dvasia: „Bizzotto Italia“ siūlo itališko dizaino ir meistriškumo baldus, kurie patenkina kiekvieną trošktamą stilių, taip pristatydami itališką dizainą į prabangius namus visame pasaulyje.

BLACK TIE yra prekės ženklas, kuriame rafinuotas, nesenstančios elegancijos, skonis derinamas su „Made in Italy“ gamybos meistriškumu.

Daugiau nei 30 metų BOLZAN LETTI dirba su atsidavimu, patirtimi, dėmesiu detalėms ir aistra. Tobuloje rankų įgūdžių ir technologijų sąjungoje kasdien sukuria gerovės ir kokybės kupiną aplinką, galinčią pagerinti žmonių gyvenimą ir išreikšti ilgalaikes vertybes. Tarp tradicijos ir ateities – tai nuolatinis iššūkis, kuriam įmonė skiria visas savo jėgas ir žinias. Bolzan Letti - tai meilė Jūsų miegamajam.

BOCA DO LOBO – Kiekvienas šio prekės ženklo kūrinys turi amžiaus palikimą. Talentingi kūrėjai kaskart metą iššūkį sau ir derina tradicinius ir naujausius technologinius metodus, kad geriausios medžiagos taptų nepriekaištingais baldais ir apšvietimo detalėmis. Tai sukuria nesenstančią kosmopolitišką aplinką. Kolekcijos yra įkvėptos ir sukurtos Portugalijoje, atkreipiant dėmesį į detales, aistrą grožiui ir išskirtinį kūrėjų profesionalumą ir atsidavimą.

BRABBU yra portugališkas prekės ženklas, atspindintis intensyvų gyvenimo būdą, įnešiantis stiprybės ir galios į miesto gyvenimo būdą. Turėdami įvairų baldų, apmušalų, apšvietimo elementų ir pledų asortimentą, Brabbu“ perduoda unikalią patirtį kiekviename kuriamame ir gaminamame kūrinyje. Kiekvieną dieną įmonės dizainerių ir kūrėjų komandos ieško aukščiausios kokybės medžiagų ir inovatyvių būdų, kad savo kuriamiems gaminiams suteiktų komfortą, funkcionalumą ir išskirtinumą, kurio nusipelno jūsų erdvės.

BRAND VAN EGMOND tiki, kad žmonės ir erdvės nusipelno apšvietimo kūrinių, keliančių emocijas ir pabrėžiančių charakterį. Jų kuriami švietimo sprendimai yra lyg skulptūros, kurios sujungia žmones, , skatina bendrauti ir net flirtuoti. „Brand Van Egmond“ komanda jau daugiau nei 30 metų specializuojasi išskirtinių rankų darbo apšvietimo skulptūrų kūrime tiek gyvenamosioms , tiek viešosioms erdvėms. Įmonės klientų ratas – itin platus: nuo repo muzikantų iki karalių.

CALLIA ITALIA - 1944 m. amatininkas iš Italijos pradėjo individualų baldų gamybos verslą ir tik 1965 m. pastebėjo, jog verta dėmesį sutelkti į vieną iš baldų savybių, t.y. patogumą. Nuo to laiko šis amatininkas susikoncentravo į minkštų baldų gamybą, o „Callia Italia“ tapo viena iš labiausiai pripažintų kompanijų pasaulyje dėl itin kokybiškų gaminių.

CASALTO yra prekės ženklas, kurį 2012 metais Briuselyje sukūrė architektas Ericas Willemartas. Idėja gimė iš vaikystės svajonės, kurioje meilė gražioms medžiagoms, tokioms kaip keramika, burna pūstas stiklas, taurusis metalas ar gamybos žaidimais. Casalto siūlo interjero aksesuarus ir apšvietimą.

CICLOTTE – tai ergonomiški, modernūs ir išskirtinio dizaino sporto treniruokliai. Šio prekinio ženklo treniruokliai kuriami ir gaminami Italijoje. Jų gamyboje naudojamos pažangiausios technologijos, o korpusai surenkami iš aukščiausios kokybės anglies ir stiklo pluošto. Namų erdvėje jie tampa ne tik sporto įrenginiu, bet ir stilinga minimalistine interjero detale ar akcentu. Fitnesas taps mėgstamu sporto užsiėmimu, kai Jūsų namuose įsikurs „Ciclotte“ treniruoklis.

COCOON - Italų ženklas siūlantis maišytuvus, praustuvus, vonias bei vonios kambario baldus prestižiniams projektams visame pasaulyje. Dizainerių John Pawson ir Studio Piet Boon sukurti prabangūs vonios kambario įrenginiai.

CAFFE LATTE – tai baldų, šviestuvų ir aksesuarų gamintojas, pasižymintis puikiu gebėjimu savo gaminius pritaikyti bet kokio stiliaus interjere. CAFFE LATTE gaminamos kolekcijos yra itin universalios dėl savo modernaus, estetinio, minimalistinio ir funkcinio dizaino bei natūralių tonų spalvų. Šio prekės ženklo kūriniai pasižymi stipria konstrukcija bei ypatingu dėmesingumu detalėms, kas visiems gaminiams suteikia unikalumo.

CTS SALOTTI - Italijos baldų įmonė „CTS Salotti“ buvo įkurta dar praėjusiame amžiuje. Tuometinė tinkama veiklos strategija, siekiant baldus individualizuoti pagal kliento poreikius, lėmė šios organizacijos rezultatų sėkmę ne tik Italijoje, bet ir kitose šalyse. „CTS Salotti“ gamina modernaus stiliaus baldus iš natūralių medžiagų.

Nuo 1960 m. „Daytona“ dabar yra trečios kartos šeimos verslas, kuris siekia suderinti eleganciją ir funkcionalumą. Kokybė ir patirtis yra kertiniai Daytona kolekcijų taškai, tvirtai pozicionuojantys įmonę pasaulinėje prabangių baldų rinkoje. Daytona išsiskiria savo dėmesiu detalėms, stilistinėmis naujovėmis ir įsipareigojimu naudoti aukštos kokybės medžiagas. Jos detalės yra unikalios, o jų funkcinis dizainas yra elegantiškas formos ir esmės kompromisas.

DALL‘AGNESE- nuo 1948 m. gamykla vaidina aktyvų vaidmenį baldų rinkoje, pristatydama vis naujus aukštos kokybės gaminius, atitinkančius kiekvienų metų tendencijas. Verslo tikslas per daugelį metų nepakito: baldus siekiama kurti savarankiškai be tarpinių išorinių gamybos grandžių , dalyvaujant kiekviename gamybos proceso etape. . Šios kompanijos veiklos principas – universalumas, pokyčių kaip tobulėjimo įrankio išnaudojimas bei savo veiklos maksimalus išmanymas.

DÉCOR LIGHT & HOME - italų prekės ženklas. Šio ženklo atstovai kuria ir gamina unikalų produktų asortimentą: baldų priedus, kurie yra kokybiški, elegantiški ir tausojantys aplinką. Priedų gamyboje naudojama 3D technologija ir vykdomas skaitmeninis jo procesas, taip siekiant maksimaliai apsaugoti gamtą bei žmogų, kuris naudos šio ženklo baldų priedus.

DELIGHTFULL. Unikalaus dizaino lempos kuriamos Portugalijoje. Dizaineriai atgaivina klasikinį dizainą, įkvėpti meno, pasitelkę dekoro spalvas ir pažangiausias medžiagas jie kuria sinergiją tarp klasikinių šviestuvų ir šiuolaikinio dizaino.

DIPIU – tai pusiausvyra tarp praeities ir dabarties, tarp formų ir spalvų, tarp kokybės ir elegancijos, tarp meistriškumo ir prabangos. Šis ženklas gamina interjero aksesuarus tik iš aukščiausios klasės medžiagų, pvz. Murano stiklo, 24 karatų aukso ar grynos platinos 999,9 proc. Kūrybos procese gimsta daug ir įvairių aksesuarų eskizų, tačiau jų išskirtinumas yra gamyba rankomis. Taip kuriamas išskirtinės kokybės produktas, o tai leidžia kiekvienam iš mūsų pajusti produktų unikalumą, funkcionalumą, grožį, praktiškumą bei estetiką.

DOMKAPA yra minkštų baldų įmonė, įsikūrusi Šiaurės Portugalijoje. Vertinanti keturių pagrindinių elementų derinį: rankinio siuvimo būdus, aukštus dizaino sprendimus, komfortą ir kokybiškas medžiagas. „Domkapa“ savo kelią pradėjo teikdama „Private Label“ baldų gamybos paslaugas. Šis ilgas ir sėkmingas kelias, kupinas patirties ir laimėjimų, paskatino 2017 m. sukurti naują prekės ženklo tapatybę ir nepriklausomybę, kurios tikslas buvo sukurti tobulą patogumo ir dizaino sąjungą.

EMU – tai itališkų šaknų turinti, 65 metų istoriją skaičiuojanti įmonė. EMU pavyko pasiekti ne tik lokalų, bet ir tarptautinį susidomėjimą, dėl kurio jos lauko baldų kolekcijos tinka įvairių stilių erdvėms tiek versle, tiek privačiame sektoriuje. Įmonė vis didesnės sėkmės sulaukia dėl savo gaminių patogumo ir elegancijos, tvirto jų dizaino, pasižyminčio išskirtinėmis plieno ir aliuminio formomis, originaliu identitetu bei inovatyviomis technologinėmis medžiagomis.

ENNEREV – „Ennerev“ buvo įkurta 1956 m. Tai buvo ekonominio atgimimo era, laikas, kai Europa vėl stojosi ant kojų po Antrojo pasaulinio karo. Įmonė nuo pat pradžių siūlė kokybiškus čiužinius ir lovų rėmus, pagamintus amatininkų rankomis. Jau tada ji žvelgė į ateitį ir nuspėjo, kad ateityje čiužinys taps baldu, kuriam bus svarbus ne vien funkcionalumas. „Ennerev“ iki šiol siūlo aukštos kokybės čiužinius bei lovas ir jų rėmus Jūsų saldžiam, be rūpesčių miegui.

ESSENTIAL HOME Kūrėjų tikslas yra sukurti nesenstančio dizaino erdves, todėl jie sujungia praeitį ir dabartį, taip sukurdami baldus, puikiai tinkančius bet kokio stiliaus interjere. Rankų darbo baldai transformuos jūsų aplinką į aukštesnį lygį akimirksniu.

ESTEL – savo istoriją nuo 1937 m. skaičiuojantis itališkas prekės ženklas, kuris gimė tada, kai maža amatininkų dirbtuvė virto Italijos namų baldų gamybos sektoriaus pradininke. Palaipsniui augdama ir plėsdamasi devintajame dešimtmetyje įmonė tapo Italijos biuro baldų lydere. ESTEL baldų dizaine visada buvo laikomasi keturių principų: kokybės, dizaino, tendencijų ir kainos. Šie Italijos gamintojai, siekdami garantuoti estetiką ir ilgalaikį patvarumą, didžiausią dėmesį skiria dizainui bei medžiagoms.

FIAM Italia gimė 1973 m. iš vieno vyro aistros stiklui ir tai yra stiklo kultūros sinonimas Italijoje ir visame pasaulyje.

FRATO – tai šeimos valdoma įmonė, kuri buvo įkurta 2010 – aisiais Portugalijoje. Ši kompanija kuria ir gamina baldus, apšvietimo elementus, tekstilės aksesuarus. „FRATO“ suvienija tradicinius amatus ir naujoves, todėl jų produktai tampa unikalūs.

GIORGIO COLLECTION – preciziškas meistriškumas, verslumo dvasia ir nepriekaištingas aptarnavimas – visa tai yra šios prabangių baldų įmonės sėkmės ingredientai. 1956 m. Italijoje Masolo šeimos atstovo įkurta bendrovė per 60 metų veiklos istoriją numatė, įkvėpė ir diktavo skirtingas estetines tendencijas, tačiau visuomet išlaikė savo originalų ir nepakartojamą stilių. Šis prekės ženklas įkvėpimo semiasi iš „Art Deco“ stiliaus. Elegantiškos baldų linijos sukuria geometrines ir vingiuotas figūras, simbolizuojančias klasicizmo ir futurizmo mišinį, kurį galima pasiekti tik naudojant avangardinį dizainą.

IWISHYOU – tai išskirtiniai italų stiliaus namų sukurti aromatai Jūsų namams. Šis ženklas pasižymi originaliu namų kvapų asortimentu ir kuria tokius aromatus, kur kiekviena kvapo nata pasakoja savo įspūdingą kilmės istoriją, kurią drąsiai galite perduoti savo namams. Tai kvapai, kurie įsiskverbia į sielą, mintis, įtvirtina išgyventus prisiminimus ir emocijas.

KOKET. Drąsaus dizaino estetika, prabangos pojūtis, išskirtinės medžiagos leidžia „Koket“ kurti kūrinius, gundančius savo išvaizda bei leidžiančius pajusti meilės ir pagundos jausmą elegantiškoje aplinkoje. Pagrindiniai prekės ženklo dizaineriai yra išskirtinai meniški ir fanatiškai siekia tobulumo.

LIADRO –tai Ispanijos įmonė, įsikūrusi Valensijoje. Ši bendrovė yra porceliano meno kūrinių kūrimo, gamybos ir platinimo lyderė pasaulyje. „Lladró“ prekės ženklas – unikalus talentų, įžūlumo, kruopštumo ir tobulumo derinys. Bendrovės kuriami gaminiai apima itin platų spektrą: nuo skulptūros iki apšvietimo sprendimų, namų aksesuarų ir papuošalų. „Lladró“ – tai šiuolaikinio, stilingo ir išskirtinio gyvenimo būdo ženklas.

LODES – Balansuodama techninę patirtį ir kokybišką „made in Italy“ dizainą, Venecijoje įsikūrusi „Lodes“ kuria ir gamina apšvietimo sprendimus interjerui ir eksterjerui. 1950 m. įkurta „Lodes“ reprezentuoja trijų kartų evoliuciją: nuo aistros kūrybai iki puikių architektūrinių sprendimų. “Lodes“ kuriami šviesos šaltiniai yra šiuolaikinio dizaino, inovatyvių technologijų ir aukščiausios kokybės medžiagų , kruopščiai apdirbtų naudojant geriausias technologijas, junginys.

LUX ILLUMINAZIONE - „Lux Illuminazione“ prekės yra aukščiausios kokybės ,suprojektuotos ir pagamintos Italijoje. Nuo aštuntojo dešimtmečio kuriantys dizaineriai kurdami unikalius, nepriekaištingo itališko stiliaus produktus pasitelkia intuiciją ir viziją. Jų kūriniai greitai peržengė Italijos sienas ir užkariavo viso pasaulio rinkas.

LUXXU. Savo kūryboje stengiasi numatyti tendencijas ir pateikti nesenstančius rafinuotus elegantiškus kūrinius. Kūrybos pradžioje šis prekės ženklas pradėjo nuo prabangių apšvietimo gaminių, , o šiandien pristato ir naująją savo kūrybos epochą – išskirtinius, elegancija ir rafinuotumu alsuojančius baldus.

MAISON VALENTINA - kompanija įkurta Portugalijoje, kuri pasauliui pristato prabangius ir rafinuotus vonios baldus. „Maison Valentina“ siūlo aukščiausios dizaino ir asortimento gamybos sprendimus. Čia rasite baldus, pagamintus iš geriausios kokybės medžiagų. , Čia procesuose pasitelkiami itin reti rankų darbo metodai, šiuolaikinis dizainas, kas užtikrina aukščiausią kokybę.

Ramybės, ryšio ir susižavėjimo akimirkos yra svarbiausios gyvenime. „Manutti“ yra įsitikinę, kad lauke po energiją teikiančia, spinduliuojančia saule yra geriausia vieta mėgautis šiomis akimirkomis su mylimais žmonėmis. Savo prabangiais baldų dizainais siekia įkvėpti, pradžiuginti ir suburti žmones lauke.

MY HOME COLLECTION – tai Florencijoje įsikūrusi šiuolaikiška įmonė, kuri yra orientuota į kosmopolitišką, spontanišką ir gyvą auditoriją. Įmonė kuria ir gamina tekstilės produktus. Jos gaminamos tekstilės kūriniuose vyrauja išraiškinga spalvų jėga, tekstūriniai audiniai, apdaila, kuri būtina kiekvienam gaminiui ir, žinoma, kokybė.

OLTREMONDANO - Ši įmonė, pasitelkdama įvairių kontrastingų stilių junginius, kuria išskirtinius bei neįprastus šviestuvus. Puoselėdami tradicijas kūrėjai nenusigręžia ir nuo naujovių, naudodami pažangiausias technologijas. Italijoje gaminami šviestuvai pasižymi išskirtine kokybe. Kūrėjai siūlo platų savo produkcijos asortimentą, kuris gali būti pritaikytas individualiai pagal kiekvieno kliento specifinius pageidavimus.

PINETTI kuria aukščiausios kokybės įvairius odos gaminius. Puoselėdami senovės tradicijas bei pritaikydami šiuolaikines naujoves, Pinetti dizaineriai savo gaminius paverčia kiekvieno akį traukiančiais kūriniais. Italijoje pagaminti Pinetti rankų darbo gaminiai yra tobula tradicijų, kultūros ir naujovių sintezė.

PORADA - siekdamas išplėsti medinių kėdžių gamybą dar 1968 m. Markas Porada susipažino su meistrais Luigi Allievi ir jo sūnumi. Po šios pažinties buvo įsteigta įmonė „Porada“. Nors šiandien įmonė gamina prabangius baldus pagal dizainerių unikalius projektus, tačiau jų gamybos technologinis procesas yra parengtas pagal vietinio amato tradicijas, taip išsaugant kartų išmintį ir atminimą.

POT A PORTER- „Pot à Porter ™“ – prekinis ženklas, kuriam svarbios gamybos tradicijos ir šiuolaikinio dizaino sintezė. Pagrindinį šio ženklo asortimentą sudaro vazonai. Tai aukštosios mados, elegancijos, stiliaus, spalvų ir išskirtinumo kūriniai. Nuostabūs vazonai taps neatskiriamu dekoro elementu Jūsų namuose ar kitoje Jūsų pasirinktoje erdvėje. Tai tokia interjero ir eksterjero detalė, kuri atskleidžia konkrečiuose namuose gyvenančių žmonių nuotaiką, pageidavimus, norus ir svajones.

POTOCCO – tai italų šeimos valdoma įmonė, kuri puoselėja jau bemaž šimtmetį vykdomos veiklos tradicijas, amatininkystę ir kūrybą, kuri gimsta Italijoje. Įmonė kuria ir gamina tiek vidaus interjerui, tiek laukui skirtus baldus.

PREGNO - tai aukštos klasės rankų darbo baldai. 1970 m. Tullio Pregno įkurtoje įmonėje dirba baldininkai ekspertai, gaminantys nepaprastai aukštos kokybės rankų darbo baldus. Subtilios linijos, natūralios medžiagos ir autentiškumo siekis visada buvo „Pregno“ kompanijos filosofijos esmė, todėl „Pregno“ vardas tapo profesionalumo, kūrybiškumo ir stilingumo simboliu. Įmonės kuriamos baldų kolekcijos atliepia visuomenės, suprantančios aukščiausią kokybę, poreikius.

PROF OFFICE - įmonės gaminiai projektuojami ir gaminami tik Italijoje, siekiant išsaugoti aukščiausius kokybės standartų reikalavimus. Šio prekinio ženklo tapatybė grindžiama kokybe ir tvarumu. Bendrovė veiklos sėkmę pasiekė vadovaudamasi šiomis pagrindinėmis taisyklėmis: pagarba tradicijoms, nuolatiniu tobulėjimu ir žinių kaupimu, siekiu žengti tik pirmyn, lyderyste vystant naujas technologijas gamybos procesuose.

PULLCAST. Šį prekės ženklą sukūrė juvelyras ir dizaineris, pamilęs gamtos stebuklus ir besisemiantis įkvėpimo iš jų. Rankų darbo „Pullcast“ produktai parduodami ne tik Portugalijoje, bet ir visame pasaulyje. „Pullcast“ kūrėjai derina tauriųjų medžiagų naudojimą su amatininkų įgūdžiais ir metodais, pirmenybę teikdami išskirtinumui.

RODA - kai 1990-aisiais buvo atidaryta „Roda“ gamykla, jos steigėjų tikslas buvo kurti interjerus sodams. Pagrindinė idėja – lauko erdvę padaryti estetišką ir funkcionalią, kartu gerbiant supančią aplinką, kad pasijustum lyg namuose. Natūralios medžiagos, estetiškos formos ir nepriekaištingas idėjų realizavimas leidžia viską įgyvendinti praktiškai ir tikslą paversti realybe. Šiuo metu „Roda“ produkciją kuria tokie meistrai, kaip Rodolfo Dordoni, Gordon Guillaumier ir kt.

RUG‘SOCIETY. Šis prekės ženklas įkūnija visų laikų prabangą. Tai išskirtinis Portugalijos kilimų kūrėjų prekės ženklas. , „Rug‘Society“ kūrėjai kilimus paverčia tikrais meno kūriniais. „Rug‘Society“ stilius - drąsus ir šiuolaikiškas , kuriantis neišdildomas emocijas bei išskirtinumo ir prabangos pojūtį.

SABA ITALIA – Kompanija „Saba“ buvo įkurta 1987 m. Jos pagrindinė veiklos filosofija skelbia: „Kuriame tik jaukius dizaino konceptus“. Tai nuolatinis dėmesys ergonomikai ir kokybei, siekiant, kad sukurti dizaino produktai būtų ne tik techniškai patogūs, bet ir patenkintų realius vartotojų poreikius. Kuriant naujus produktus taip pat svarbus yra ir estetikos pojūtis, kad jis sužadintų pirkėjui tik teigiamas emocijas.

Baldų įmonė „SANGIACOMO“ įkurta 1968 m. Brugneroje, Pordenone provincijoje. 1971 m. persikėlė į dabartinę „Cecchini di Pasiano“, o 1987 m. įsigijo istorinį prekinį ženklą - „Meson“. Šios įmonės veiklos svarbiausias akcentas yra preciziškai atliekami estetiniai ir funkciniai produktų kokybės tyrimai, kurie padeda kurti produktus, turinčius pridėtinę vertę. Todėl „Sangiacomo“ produktus dėl jų išskirtinės kokybės atskirsite bet kur ir bet kurioje rinkoje.

TURRI istorija yra įsišaknijusi Italijos dizaino istorijoje ir prasidėjo 1925 m., kai Pietro Turri pradėjo savo kurybą dirbtuvese Brianzos širdyje. Įmonė gamina minkštus baldus, spintas, stalus, šviestuvus, dekoracijas ir aksesuarus bei daug daugiau.

Šis Toskanos prekės ženklas kuria sofas ir kėdes nuo 1972 m., sujungdamas naujas technologijas ir amatininkų metodus bei naudodamas aukščiausios kokybės odą ir medieną. Nesenstantys ULIVI SALOTTI kūriniai yra sukurti daug dėmesio skiriant aplinkai ir pasižymi sudėtingais siluetais, lenktomis linijomis ir elegantiškomis spalvomis. Šie baldai yra tarptautiniu mastu žinomi dėl savo išskirtinės kokybės ir pagarbos italų tradicijoms.

VISIONNAIRE tūri savitą stilių, pagrįstu medžiagų eksperimentavimu, netikėtumo tūriais ir nepakartojamais motyvais, atskleidžiančiais visiškai itališką įmonės kilmę.

Į VIRŠŲ