fbpx

 

Esame elektroninė parduotuvė, siūlanti įsigyti išskirtinio dizaino, aukštos kokybės pirmaujančių pasaulyje dizainerių prekių ženklų baldus bei interjero detales.

Pliume - tai prabanga, išskirtinumas ir dėmesys vienoje vietoje. Mes esame tam, kad padėtume jums gražiai gyventi jūsų namuose. Mums svarbu, kad jus kasdien suptų stilingi, kokybiški ir išskirtiniai daiktai.

Bendradarbiaujame su skirtingais užsienio baldų dizaineriais ir siūlome platų prabangių ir kokybiškų baldų asortimentą, kurį sudaro svetainės, valgomojo, miegamojo ir net biuro baldai. Pas mus taip rasite ir gausų pasirinkimą įvairių stilingų interjero aksesuarų ir detalių.

Kas dar galėtų būti patogiau, nei baldai ir interjero detalės iš vienų rankų internetu? Taupykite laiką ir neišeidami iš namų susikurkite savo individualų interjerą mūsų elektroninėje parduotuvėje.

Apsižvalgykite ir išsirinkite tai, kas leis išreikšti jūsų savitą namų stilių!

PLIUME įkūrėja Dovilė Stončienė
Įmonė įkurta 2012 m.

Apie-mus

MISIJA

Misija. Mes padedame žmonėms kurti erdves, kurios atskleidžia jų tapatybę, individualumą bei stiliaus pojūtį bei siekiame, kad rafinuoti ir išskirtiniai baldai bei interjero detalės būtų pasiekiamos ranka iš kiekvienų namų.

VIZIJA

Mes siekiame tapti rinkoje pirmaujančia elektronine parduotuve, puoselėjančia klientų pasitikėjimą bei padedančia jiems kurti stiliaus išskirtinumą, prabangą bei naujoves, atstovaujančia partnerius taip, kad jiems niekada nekiltų klausimų dėl mūsų bendradarbiavimo.

VERTYBĖS

Atsakomybė, patikimumas, profesionalumas, inovatyvumas ir lyderystė.

Į VIRŠŲ